Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Prishet miqësia, Einxhel i jep “goditjen” e fundit Beniadës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Si duket marrëdhënia e dy “motrave” mes Einxhelit dhe Beniadës ka marrë fund. Ndonëse, brenda në shtëpinë e Big Brother, Einxhel deklaronte se e shihte Benin si motrën e saj, së fundmi ajo i ka dhënë “goditjen e fundit raportit të saj me Beniadën duke i bërë “unfollow” në Instagram.

Ajo nuk e ndjek më modelen, ndërsa Beniada vijon ende ta ketë “Follow”.

Nuk dihet arsyeja e veprimit të Einxhel por në epokën e rrjeteve sociale një veprim i tillë interpretohet si dhënie fund e raporteve.

Më shumë


spot_img

spot_img