Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
1 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Prindërit shqiptarë bëjnë synet djalin, autoritetet zvicerane i marrin 6-vjeçarin familjes, babai në pranga

spot_img

Lajme të ngjashëm

Autoritetet e Zvicrës i kanë marrë djalin 6 vjeç familjes shqiptare, pasi prindërit akuzohen për dhunë.

Bëhet me dije se familja kishte bërë synet djalin dhe për 6-vjeçari i kishte treguar mësueses, e cila menjëherë ka njoftuar autoritetet.

Policia ka arrestuar babain 30-vjeçar, i cili para policisë ka thënë se djali ishte bërë synet vjet në Kosovë dhe se ai e mjekonte vetë në shtëpi pasi ka mbaruar shkollë për infermier.

“Djali im kishte një plagë që po i shërohej më ngadalë. Për disa muaj e lyeja me një krem. Bëra një akt mjekësor siç ndodh të bëj me pacientët si pjesë e punës sime si infermier që jam. Jemi të tronditur” tha babai.

Djalit të vogël në shpinë i është gjetur dhe një shenjë dhe dyshohet e dhunohet nga prindërit.

Më shumë


spot_img

spot_img