Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
spot_img

Prindërit e kishin nxjerrë shëtitje, makina përplas për vdekje foshnjen dy javëshe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur në  Brownhills të Anglisë, ku një shofer ka goditur për vdekje një foshnjë dy javëshe.

Pas ardhjes në jetë kjo ka qenë dita e parë që prindërit kishin nxjerrë foshnjën nga shtëpia për shëtitje.

Makina e drejtuar nga 34-vjeçari përplasi karrocën e foshnjës, e cila humbi jetën menjëherë.

Prindërit e foshnjës Ciaran Leigh Morris me zemrën e copëtuar në rrjetet e tyre sociale ndanë foton e foshnjës ku kanë shkruajtur: Zemrat e mamit dhe babit do të ndjejnë gjithmonë dhimbje, ne të duam më shumë se gjithçka.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img