Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Prindër për herë të dytë, bashkëshortja e Lorik Canës zbulon gjininë e bebes (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

ab2b41f7921218c57455d6e4b2b8cc0b

Ish-kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika do të bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmin e gëzueshëm e ndau vetë Monika në rrjetet sociale pak ditë më parë.

Ajo shfaqej në një foto me bark të rrumbullakosur, ndërkohë dje ka zbuluar edhe gjininë e bebes që do vijë në jetë. Monika bën me dije se ajo dhe Loriku do të bëhen së shpejti me një vajzë.

Ky lajm padyshim ka lumturuar pafund çiftin, pasi më herët janë shprehur se nëse fëmija i dytë i tyre do të jetë vajzë, do i vendosin emrin me origjinë ilire, Enkelejda.

Ndërkaq, çifit janë edhe prindër të një djali 4-vjeçar, i cili quhet Bojken.

lorikvi.png

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img