Princi William dhe Dukesha Kate bëhen me vajzë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:26 03-05-2015 Princi William dhe Dukesha Kate bëhen me vajzë

Kate Middletone ka sjell në jetë princeshën e Mbretërisë së Bashkuar. Dukesha Kate Middletone dhe Princi William janë bërë prindër për herë të dytë me një vajzë. Familja mbretërore ende nuk e ka bërë publike emrin që do të mbajë fëmija. Princesha është e shëndetshme dhe peshon 3.7 kilogramë. Princi William dhe Kate nuk e dinin gjininë e fëmijës, duke e lënë surprizë dhe dje kanë mësuar se janë bërë prindër për herë të dytë të një vajze.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073311328887939
array(1) { ["section"]=> string(52) "princi-william-dhe-dukesha-kate-behen-me-vajze-10253" }