Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022
spot_img

Princi Leka, “zemër” për Elian e Yllkën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Vajza më e bukur në botë, mamaja ime e dashur, ikona shqiptare, aktorja mbretëreshë e teatrit dhe e filmit”. Kështu shkruan Elia Zaharia për të ëmën, aktoren Yllka Mujo.

Ajo ka shpërndarë për ndjekësit e saj, një foto të hershme të së ëmës (asokohe fëmijë).

Sigurisht, këtyre fjalëve të ndjera nuk ka mundur mos t’i bashkohej edhe Princi Leka. Ai ka vendosur figurën e zemrës në “instagram” për të shprehur pëlqimin e tij.

Çifti më herët ka njoftuar edhe për dasmën e tyre që pritet të vijë nga shtatori i këtij viti.

Për të madhen Yllka Mujo nuk kemi ç’themi. Elia, na i mori të gjitha fjalët.

 

A.M

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img