Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.6kmh
90 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Princesha Beatrice u bë nënë për herë të parë, zbulon emrin e së bijës që iu shtua familjes mbretërore (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak ditë më parë Princesha Beatrice dhe bashkëshorti i saj, Edoardo Mapelli Mozzi, u bënë prindër për herë të parë, pasi erdhi në jetë vajza e tyre.

Princesha ka zbuluar sot emrin e të bijës qw erdhi si njw bekim nw jetwn e çiftit, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Sienna Elizabeth. Lajmi u bë me dije nga pallati Buckingham.

Vogëlushja e sapolindur, Sienna Elizabeth është e 11 -ta në radhë për fronin.

Ne jemi të lumtur të ndajmë lajmin që ne e kemi quajtur vajzën tonë Sienna Elizabeth Mapelli Mozzi”, ka shkruar Bratriçe, krahas fotos në të cilën shfaqen gjurmët e së bijës së sapolindur.

Ndërsa Mapelli Mozzi u shpreh: “Jeta jonë së bashku sapo ka filluar dhe mezi pres të shoh të gjitha gjërat e mahnitshme që na presin. Ndjej kaq shumë dashuri dhe mirënjohje për gruan time të mrekullueshme, foshnjën Sienna dhe Wolfie. Këto janë ditët që nuk dua t’i harroj kurrë. Këtë javë, një mik më tha fjalën më të ëmbël: se me çdo fëmijë rrit një zemër të re”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img