Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Princ William vaksinohet kundër Covid-19, poston foto nga marrja e dozës dhe falenderon stafin mjekësor

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Princi William është vaksinuar kundër Covid-19. Lajmi është konfirmuar nga vetë Duka i Kembrixhit, i cili ka postuar një foto në rrjete sociale, teksa shihet duke marrë dozën e vaksinës anti-Covid.

Princ William ka treguar se ka marrë të martën dozën e vaksinës dhe ka falenderuar stafin mjekësor të procesit të vaksinimit.

“Të martën mora dozën time të parë të vaksinës kundër COVID-19. Për të gjithë ata që punojnë në shpërndarjen e vaksinave, faleminderit për gjithçka që keni bërë dhe vazhdoni të bëni”, ka shkruar ai krahas fotos së postuar në Instagram.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img