Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Princ Leka me familjen “arratisen” drejt bregdetit, publikojnë fotot e veçanta

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Princ Leka së bashku me familjen e tij këtë të dielë janë “arratisur” drejt bregdetit.

Ka qenë vetë Princi ai i cili ka publikuar në llogarinë e tij në “Instagram”, disa foto krah Princeshës Elia Zaharia dhe vogëlushes së tyre Geraldinës, ku shfaqen teksa po shijojnë temperaturat e larta.

albsig

spring

Kujtojmë se gjatë ditëve të fundit deputetja Dhurata Çupi ka propozuar emrin e Princ Lekës si kandidat për President.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img