Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Princ Leka feston ditëlindjen, Elia Zaharia i bën urimin e ëmbël: Princi im i kaltër, babai më i mirë në botë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Princ Leka Zogu feston ditën e sotme ditëlindjen. Bashkëshortja e tij, Elia Zaharia Zogu i ka bërë një urim mjaft special në rrjetet sociale.

Teksa i ka publikuar një foto ku mban në dorë vajzën e tyre Geraldinën, ajo shkruan se ai është babai më i mirë në botë. Elia shprehet falënderuese që ai erdhi në jetën e saj dhe që gjejnë mbështetje gjithmonë tek njëri tjetri.

Postimi i plotë:

Princi im i kaltër ☺️ Të uroj Gëzuar Ditëlindjen! Qofsh i lumtur dhe jetofsh gjatë dashuria ime, shoku im i ngushtë, babi më i mirë në botë 😍 Edhe pse nuk e them shpesh, i jam falenderuese Zotit që të solli në jetën time, që po rritemi bashkë, që kemi njëri tjetrin mbështetje në çdo rrethanë. Të dua shumë, të kam ngrohtësi në zemër❤️ Edhe 100 plot dashuri! 🎂

Më shumë

spot_img
spot_img