Princ Harry takon Zonjën e Parë të Amerikës, por gjesti i tij tërhoqi vëmendjen e të gjithëve (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 11:06 26-09-2017 Princ Harry takon Zonjën e Parë të Amerikës, por gjesti i tij tërhoqi vëmendjen e të gjithëve (FOTO)

Një takim mes princ Harry-t dhe Zonjës së Parë të Amerikës, Melani Trump ka tërhequr vëmendjen e mediave botërore, për shkak të një gjesti që i riu bëri gjatë kohës kur po pozonin para fotografëve.

Siç edhe duket qartë, princ Harry ka bërë “shenjën e djallit” teksa pozonte bashkë me Melanin.

Ky gjest është komentuar gjerësisht nga rrjetet sociale, duke e cilësuar atë si një shenjë dhe simbol i djallit.

Megjithatë, kanë qenë të shumtë ata të cilët komentojnë se ka qenë një gjest i paqëllimshëm dhe krejt spontan, ndërsa nuk kanë munguar edhe ata që e kanë cilësuar si një veprim të qëllimshëm dhe të kryer me vetëdije të plotë.

 

melani.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Huliganët holandezë “zaptojnë” rrugët e Napolit, trazira në qytet
BMW-ja e "përgjakur" shëtit rrugëve të Berlinit, shokohen banorët »
Article Logic
Execution time: 0.010973215103149
array(1) { ["section"]=> string(103) "princ-harry-takon-zonjen-e-pare-te-amerikes-por-gjesti-i-tij-terhoqi-vemendjen-e-te-gjitheve-foto-93704" }