Hapësire reklamuese

Bota

Princ Harry mbërrin "në shtëpi", fotografohet në aeroportin e Londës

Shkruar nga Newsbomb

Princi Harry është fotografuar duke u larguar nga aeroporti i Mbretërisë së Bashkuar, duke lënë mënjanë përçarjen mbretërore për tronditjen e Charles nga kanceri

Thë Sun shkruan se Charles personalisht i tha Harrit për diagnozën e tij të kancerit. Nuk dihet ende se ku do të qëndrojë Harry gjatë vizitës së Charles në Mbretërinë e Bashkuar.

Vitin e kaluar Charles urdhëroi Harry-n dhe Meghan-in të lironin Frogmore Cottage, shtëpinë e tyre në Windsor. Kur Harry u kthye në MB për një ngjarje bamirësie në përvjetorin e vdekjes së Mbretëreshës shtatorin e kaluar, kërkesa e tij për të qëndruar në pallatin mbretëror u refuzua.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese