Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Princ Harry dhe Meghan Markle zbulojnë gjininë e fëmijës së dytë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f2ad3763ae8acf859c280a3d30aaeea1

Meghan Markle dhe Princi Harry kanë bërë të ditur gjatë një interviste me Oprah Winfrey se kanë lidhur kurorë para dasmës së tyre mbretërore.

“Tri ditë para dasmës sonë, ne u martuam. Askush nuk e di këtë. Por ne e thirrëm kryepeshkopin [e Canterbury] dhe ne vetëm thamë, “Shikoni, kjo gjë, ky spektakël, është për botën, por ne duam bashkimin tonë midis nesh”,- tha Markle.

Gjatë intervistës Harry zbuloi se djali i tyre Archie do të bëhet me një motër.

“Një vajzë, e dini, çfarë mund të kërkoni më shumë? Tani kemi familjen tonë. Ne të katërt dhe dy qentë tanë, dhe ndihemi shumë mirë”,- u shpreh Harry.

Gjatë kësaj interviste, Meghan dha një deklaratë tronditëse ku u shpreh se familja mbretërore nuk kishte dashur që djali i saj të ishte një princ.

Sipas saj, ata ishin të shqetësuar se sa lëkurë të errët do të kishte Archie.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img