Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Princ Harry AKUZON Mbretëreshën: Racizmi më dëboi nga Britania, gjyshja ime refuzoi të më takonte

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d182c371daf42420246082845e96eee8

Princi Harry ka deklaruar se racizmi e largoi atë dhe Meghan Markle nga Britania e Madhe dhe Mbretëresha ishte shumë e zënë për ta takuar atë.

Në një intervistë me Oprah Winfrey,  Harry tha se Mbretëresha kishte refuzuar disa herë që ta takonte, duke i nxjerrë justifikime të ndryshme.

Ndërkohë, princi tha se racizmi ‘ishte një pjesë e rëndësishme’ e vendimit të tij dhe Meghan për të lënë Britaninë.

Meghan gjithashtu foli për familjen e saj për herë të parë, duke pretenduar se ajo ‘nuk kishte një marrëdhënie’ me motrën e saj, Samantha dhe se ajo e ndryshoi mbiemrin e saj në Markle vetëm pasi u martua me Harry.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img