Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
3.6kmh
75 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
12 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Prezantuesja e “Big Brother Vip” zbulon se është në pritje të ëmbël!

Lajme të ngjashëm

Jonida Vokshi është shtatzënë për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e ka konfirmuar ajo vetë ajo pasi filloi prime i “Big Brother Vip Kosova” mbrëmjen e sotme.

Ishin opinionistët Olti Curri dhe Anita Haradinaj që e ngacmuan, ndërsa ajo qeshi dhe pranoi me kënaqësi urimet e tyre dhe të Alaudin Hamitit.

Jonida dhe bashkëshorti i saj Besnik Krapi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.  Ata janë prindër  të një vajze që së shpejti do të  bëhet me vëlla ose motër. Epo nuk na mbetet gjë tjetër, përveçse t’i urojmë shtatzani të mbarë Jonidës.

Më shumë