Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
33 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Prezantuesja e BBC vdes pasi bëri vaksinën AstraZeneca

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prezantuesja 44-vjeçare e BBC Radio vdiq javën e kaluar pasi pësoi mpiksje gjaku pasi bëri vaksinën AstraZeneca, ka thënë familja e saj.

Shkakun e vdekjes e përcaktoi dhe një mjek në Newcastle.

Lisa Shaw, e cila punoi për BBC Newcastle, u nda nga jeta të Premten në Royal Victoria Infirmary, Newscastle.

Vdekja e saj u njoftua të dielën duke mbledhur shumë njerëz, miq dhe të afër të saj që të marrin pjesë në homazhe.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img