Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Prezantueses i ndodh e papritura, merr lajmin e hidhur në mes të emisionit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prezantueses greke Katerina Karavatou i ndodh e papritura gjatë moderimit të emisionit “Çfarë thua tani” në televizionin Mega.

Ajo ka marrë lajmin e hidhur që nëna e saj ka ndërruar jetë, ndërsa është detyruar të largohet dhe të ndërpresë emisionin.

Por pas një pause të shkurtër, drejtuesit e televizionit morën përsipër që ta përfundojnë atë, duke shkruar:  Jemi kthyer. Katerina jonë për disa arsye personale, serioze, familjare u desh të largohej dhe nuk do të jetë me ne për pjesën tjetër të emisionit. Por ne jemi këtu me ju për të vazhduar rrjedhën normale”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img