Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Prezantohen 28 agjentë të rinj, ambasadorja Kim takon krerët e SPAK dhe BKH

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka zhvilluar ditën e sotme një vizitë në Strukturën e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

Kim ka zhvilluar takime me kreun e SPAK, Arben Kraja si dhe me kryetaren e Byrosë Kombëtare të Hetimit, Aida Hajnaj.

Mësohet se vizita e Kim ka lidhje me prezantimin e 28 agjentëve të rinj të kësaj strukture.

Më shumë

spot_img