Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
spot_img

Preu të dyja këmbët me frezë zetori, 27-vjeçari korçar sillet me helikopter tek Trauma

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

27-vjeçari i cili u aksidentua sot me zetor në Korçë po transportohet me helikopter tek Trauma në Tiranë. Freza e zetorit i preu të dyja këmbët djalit në fshatin Porodinë dhe situata e tij paraqitet shumë e rëndë për shkak të hemoragjisë.

Algredo Mukadesi po punonte arën në fshat kur pësoi aksidentin që e la me plagosje të rëndë, nga gjuri e poshtë.

Ai fillimisht është transportuar drejt Spitalit Rajonal të Korçës ku ka marrë ndihmën e parë mjekësore, por hemoragjia ka bërë që gjendja e tij të përkeqësohet.

Njoftimi i Policisë Korçë, informacioni paraprak:

Më datë 06.04.2021, rreth orës 13:30, jemi njoftuar se në fshatin Porodinë, Korçë, shtetasi A. M., 27 vjeç, duke punuar arën me një mjet tip zetor, dyshohet se është plagosur rëndë në këmbë, si pasojë e frezës së mjetit. Aktualisht ky shtetas, ndodhet në Spitalin e Korçës nën kujdesin intensiv të mjekëve.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img