Tirana
broken clouds
17.3 ° C
17.3 °
17.3 °
70 %
3.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Preu pemën dhe fiku dritat, qytetari lë pa energji ZAZ 39 në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në ZAZ në 39  në Tiranë është ndërprerë energjia elektrike, duke bllokuar procesin e numërimit për disa minuta.

Një banor dëmtoi linjën elektrike në zonë, pasi preu pemën pranë linjës në orën 13:07, ku u stakua linja në Mëzez, e cila la pa energji ZAZ nr 29 në palestrën e shkollës së mesme “Sadik Stavaleci”.

Ndërsa OSSH njoftoi se vendosi në punë linjën e dytë rezervë dhe brenda 5 minutave në këtë objekt u rikthye energjia elektrike.

Ndërkohë vijon numërimi i kutive të fundit me fletët e votimit, për të shpallur më pas rezultatin zyrtar të fitores.

178929885 140328761399264 234503324505549348 n

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img