Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Pret të shpallet kryetar i PD, Sali Berisha uron Milanin me fanellën kuqezi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Teksa procesi i numërimit vijon në të gjitha qytetet e vendit për kryetarin e ri të Partisë Demokratike, ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar Milanin të cilët sot u zyrtarizuan  kampion i Serie A, pas fitores 0-3 në transfertë me Sassuolon për javën e fundit të kampionatit në Itali

Me foton me numrin 1 të Milan dhe me mbiemrin e tij, dhuruar nga ish-administratori i kuqezinjve Galliani, Berisha ka uruar fansat e shumtë të Milan edhe në Shqipëri.

albsig

spring

“Pas 11 vitesh Milani rikthet kampion! Urime!”, shkruan Sali Berisha.

Kujtojmë se sot në vendin tonë po mbahen zgjedhjet për kryetarin e PD-së, me Berishën që është rrugës për t’u shpallur si numri një i selisë blu.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img