Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

“Presioni” i Yuri Kim për të mos hyrë në parlament, Berisha shfaqet menjëherë në televizion

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sali Berisha ka vendosur të flasë sot pas deklaratës së fortë të ambasadores amerikane Yuri Kim ku nënkuptoi se ish-kreu i PD-së, tashmë i shpallur non-grata, nuk duhet të jetë pjesë e parlamentit të ri.

Berisha do të flasë në “Ora Neës” përballë gazetares Beti Njuma edhe për betejën ligjore me Sekretarin Amerikan të Shtetit, Anthony Blinken, pas vendimit të tij për të shpallur atë dhe familjen e tij si të padëshiruar në SHBA, nën akuzën e korrupsionit.

Berisha do të komentojë edhe nismën “Ballkani i Hapur”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img