Tirana
overcast clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Presidentja e KE e lë në pritje, Rama “mërzitet”: Ursula po vjen apo jo?

Lajme të ngjashëm

Presidentja e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, pas vizitës së saj në Kosovë pritet që të ndalet edhe në Shqipëri.

Ashtu si dhe ishte lajmëruar më herët kryeministri Edi Rama është duke e pritur në Aeroportin e Rinasit, pritje e cila si duket e ka “mërzitur” paksa kryeministrin pasi presidentja e KE po vonohet.

Në llogarinë e tij në “Instagram” Rama ka publikuar një foto ku shihet në Rinas teksa është duke folur në telefon dhe krah fotos shkruan: URSULA PO VJEN APO JO?Në Rinas, për të pritur Presidenten e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen.


Më shumë