Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

‘Presidentin e emëroni dhe e shkarkoni në Whatsapp’, Ralf Gjoni: Meta është ‘bishë’ politike

spot_img

Lajme të ngjashëm

59ff0f6ac1a7a54f4254ea5fbe17124d

Deputeti i opozitës së re paralamentare, Ralf Gjoni i është drejtuar nga kuvendi deputetëve socialistë duke i thënë se ata recitojnë mesazhet e kryeministrit Edi Rama për show.

Sipas tij, PS zgjodhi Metën si president për ta larguar atë nga politika.

‘Jeni këtu për të recituar mesazhet e Ramës vetëm për show. Metën e bëtë president vetëm që ta largonit nga politika, por nuk ikën Meta aq lehtë nga politika se është ‘bishë’ poltike, e ka politikën në gjak e në vena.

Presidenti në vendin tonë nuk vlen, jo Meta por presidenti si president.

Ju presidentët i emëroni dhe i shkarkoni në Whatsapp. Ç’ taksirat kanë shqiptarët të merren me tekat tuaja’, u shpreh Gjoni nga Kuvendi.

 

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img