Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
4.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Presidenti

Lajme të ngjashëm

Presidenti flet. Por askush nuk e dëgjon. Ose presidenti nuk po thotë ndonjë gjë të mençur ose të zgjuar, ose ka gjetur momentin e papërshtatshëm për të folur. Kjo ndodh përgjithësisht në kokteilet që organizohen në Shqipëri, ku gjithkush flet dhe askush nuk dëgjon. Dhe në këtë tryezë nuk duket se personat janë nga ata që nuk marrin vesh nga hierarkia e pozicionit. Foto është bërë dje në ceremoninë e Albanian Daily News.


Më shumë