Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022
spot_img

Presidenti

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti flet. Por askush nuk e dëgjon. Ose presidenti nuk po thotë ndonjë gjë të mençur ose të zgjuar, ose ka gjetur momentin e papërshtatshëm për të folur. Kjo ndodh përgjithësisht në kokteilet që organizohen në Shqipëri, ku gjithkush flet dhe askush nuk dëgjon. Dhe në këtë tryezë nuk duket se personat janë nga ata që nuk marrin vesh nga hierarkia e pozicionit. Foto është bërë dje në ceremoninë e Albanian Daily News.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img