Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Presidenti Zelensky takohet me Andriy Shevchenko: Tani është shumë e rëndësishme të jemi një ekip i fortë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Legjenda ukrainase e futbollit, Andriy Shevchenko, është takuar ditën e sotme me Presidentin Volodymyr Zelensky.

Ka qenë ky i fundit që e ka publikuar në rrjetet sociale videon e takimit me ish-futbollistin dhe ish-trajnerin e kombëtares ukrainase. Zelensky e ka falenderuar Shevchenkon për vizitën, teksa thotë se tashmë është më e rëndësishme se kurrë që ukrainasit të jenë një ekip i fortë.

albsig

spring

“Andriy Shevchenko, faleminderit!

Për t’i thënë me zë të lartë të vërtetën për luftën mbarë botës. Me ndihmën e ukrainasve dhe projekteve bamirëse. Tani është shumë e rëndësishme të jesh një ekip i fortë. Një ekip i quajtur “Ukrainë”, shkruan Zelensky.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img