Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Presidenti Meta viziton Komunitetin Mysliman: Uroj që Zoti t’ua shpërblejë të gjitha sakrificat besimtarëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta ka vizituar ditën e sotme Komunitetin Mysliman të Shqipërisë, me rastin e festës së Fitër Bajramit.

Ai uroi besimtarët që Zoti t’ua shpërblejë sakrificat që kanë bërë gjatë kësaj periudhe, teksa tha se kjo festë na fton sot të kuptojmë thelbin e solidariteit, dhe sidomos të jemi më pranë vëllezërve dhe familjeve që janë në kushte më të vështira.

albsig

spring

“Ishte kënaqësi të vizitoja sot kreun e KMSH-së, dhe t’i uroja të gjithë besimtarëve tanë që Zoti t’ua shpërblejë të gjitha sakrificat që kanë bërë gjatë kësaj perudhe dhe uroj paqe, shëndet, mbarësi në familjet e tyre. Është një festë e mrekullueshme e cila na fton sot të kuptojmë thelbin e solidariteit, dhe sidomos të jemi më pranë vëllezërve dhe familjeve që janë në kushte më të vështira”, u shpreh Meta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img