Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Presidenti Meta uron Sali Berishën për ditëlindjen e 77-të: Është simbol i përsosmërisë!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta njofton se ka uruar sot për ditëlindje ish-kryeministrin Sali Berisha. Presidenti shkruan se numri 77 është simbol i përsosmërisë sipas Biblës.

“Sot e urova përzemërsisht Prof. Dr. Sali Berishën me rastin e 77-vjetorit të lindjes! Për më tepër, që numri 77 sipas Biblës është edhe simbol i përsosmërisë”, shkruan Meta në Fcaebook dhe ndan një foto të ish-kryeministrit Berisha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img