Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Presidenti Meta tregon kush e shtyu të bëhej pjesë e PS-së dhe cili ishte personi i parë që takoi në seli

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

30916e49cce3a375696bd8a0b19458b9

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img