Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Presidenti Meta shpërndan mesazhin e gazetarëve të terrenit për zgjedhjet e 25 prillit: Mos e shit dinjitetin! Mbro me Votë Jetën, Lirinë dhe të Drejtat e Tua!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë në rrjetet sociale videon e mesazhit të gazetarëve të terrenit për zgjedhjet e 25 prillit.

Gazetarët u bëjnë apel qytetarëve që të marrin pjesë në zgjedhje dhe të votojnë për kandidatët që ata mendojnë se do t’i përfaqësojnë më mirë.

“Më 25 Prill, Ti vendos për të ardhmen tënde, të familjes dhe të Atdheut tonë të dashur!

Mos e shit dinjitetin! Mbro me Votë Jetën, Lirinë dhe të Drejtat e Tua! Mbro Demokracinë!

albsig

Ju lutem shpërndajeni kudo këtë mesazh sensibilizues dhe shumë frymëzues të gazetarëve të terrenit drejtuar çdo qytetari të Republikës”, shkruan Meta krah videos.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img