Tirana
overcast clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
23 %
3.6kmh
90 %
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Presidenti Meta publikon FOTON: Me mbesën e Qemal Stafës, simbol i Ditës së Dëshmorëve të Atdheut

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta publikon një foto me mbesën e “Dëshmorit të Atdheut” Qemal Stafa, Narcis Stafa.

“I lumtur të takoja Narcis Stafa, mbesën e simbolit të Ditës së Dëshmorëve të Atdheut, Qemal Stafa, sot në 79-vjetorin e rënies së Tij heroike”, shkruan Meta dhe ndan foton me mbesën e simbiolit të 5 Majit.

Sot, Meta ka shkuar në “Varrezat e Dëshmorëve” dhe ka vendosur kurora me lule, bashkë me kryeparlamentarin Gramoz Ruçi, në nder të atyre që dhanë jetën për liri.

Para tyre ka qenë në memorialin “Nënë Shqipëri” ka qenë dhe kreu i PD Lulzim Basha.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img