Presidenti Meta në stadium i sjell fat Teutës: I lumtur të shijoja fitoren dhe kualifikimin e merituar

Publikuar tek: sport, më 18:09 27-08-2020 Presidenti Meta në stadium i sjell fat Teutës: I lumtur të shijoja fitoren dhe kualifikimin e merituar Foto e publikuar nga Presidenti Meta ne stadiumin Niko Dovana

Ilir Meta ka qenë i pranishëm në stadiumin “Niko Dovana” në Durrës për të ndjekur sfidën Teuta-Beitar Jeruzalem, e vlefshme për turin e parë kualifikues të Europa League.

Meta duket se i ka sjellë fat sot ekipit durrsak, që e nisi ndeshjen si jofavorit në letër, por fusha e blertë tregoi të kundërtën.

Presidenti Meta ishte i shoqëruar nga presidenti i FSHF-së Armand Duka dhe deputeti i PS Fidel Ylli dhe nga presidenti i Teutës Edmond Hasanbelliu.

I lumtur të shijoja fitoren dhe kualifikimin e merituar të Teutës sot! Urime për këtë performancë mbreslënëse dhe premtuese”, shkruan Meta krah fotos që poston.

118597756_3293432270703023_3960903809711803125_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « TEUTA EUROPIANE, 2 gola çojnë durrsakët në turin e dytë të Europa League
»
Article Logic
Execution time: 0.023165941238403
array(1) { ["section"]=> string(108) "presidenti-meta-ne-stadium-i-sjell-fat-teutes-i-lumtur-te-shijoja-fitoren-dhe-kualifikimin-e-merituar-218431" }