Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Presidenti Meta në dhimbje të madhe nga vdekja e Kujtim Prodanit: U shua artisti virtuoz, qytetari model…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e6f151af8cb853857f5781dfc803548b

Arti ditën e sotme është në zi, pasi ka humbur një prej muzikantëve më të veçantë, kantautorin Kujtim Prodani, i cili ndërroi jetë nga koronavirusi, pasi prej ditësh ishte i shtruar tek Shefqet Ndroqi.

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka bërë një shënim të ndjerë në rrjete sociale, ku shpreh dhimbjen e thellë për humbjen e këtij artisti virtuoz. “U shua qytetari model, djali i dy prindërve të mrekullueshëm…”, shkruan Meta.

Kreu i Shtetit i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes Prodani dhe të afërme, gjithashtu gjithë komunitetit të këngëtarëve.

Screenshot_1.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img