Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Presidenti Meta nderon kreun e UEFA-s, Aleksander Ceferin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2284ba682593e5039c0131cdda4e423d

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka organizuar një ceremoni për të nderuar presidentin e UEFA-s Aleksander Ceferin.

Ceferin është i ftuar nderi mbrëmjen e sotme në stadiumin ‘Air Albania Stadium’, ku do të shënohet edhe inagurimi.

Presidenti i UEFA-s do të jetë prezent në ndeshjen kualifikuese të Euro 2020 mes Shqipërisë dhe Francës.

Kujtojmë që ndeshja pritet të fillojë në orën 20:45 dhe premton emocione të shumta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img