Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Presidenti Meta mesazh urimi për Imzot Arjan Dodaj

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Imzot Arjan Dodaj është emëruar sot nga Papa Françesku në krye të Arqidioqesës Tiranë-Durrës.

“E mirëprita me gëzim lajmin e emërimit nga Papa Françesku të Imzot Arjan Dodaj, në detyrën e rëndësishme, Arqipeshkëv i Arqidioqesës Tiranë-Durrës.

Me urimin e përzemërt për punë të mbarë, shpreh bindjen e plotë se Imzot Arjan Dodaj, me dedikimin dhe shërbimin e njohur dhe të vlerësuar ndaj besimtarëve katolikë dhe popullit shqiptar, do ta përmbushë me sukses misionin e ngarkuar me detyrën e re”, shkruan Meta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img