Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Presidenti Meta: Këto janë zgjedhjet më trë rëndësishme në 100 vitet që do vijnë, asnjë qytetar mos të ankohet nëse nuk ndëshkon me votë ata që i kanë gënjyer

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a28e290b692198e6c794203f5a805ae0

Presidenti Ilir Meta i ka cilësuar zgjedhjet e 25 prillit si më të rëndësishmet në 100 vitet që do të vijnë.

Ai tha në emisionin “Ballafaqimi” se asnjë qytetar nuk ka të drejtë të ankohet nëse nuk shkon te kutia e votimit të ndëshkojë me votë ata që e kanë gënjyer.

“Janë zgjedhjet më të rëndësishme në 100 vitet që vijnë, që nga Kongresi i Lushnjës. Unë kam besim te demokracia. Çdo qytetar te kutia e votimit do votojë të jetë në paqe për familjen e tij, për fëmijët dhe të ardhmen e Shqipërisë. Asnjë qytetar nuk ka të drejtë nesër të ankohet për Qeverinë dhe për Parlamentin në rast se nuk shkon në votime për të zgjedhur dhe për të ndëshkuar këdo që i ka gënjyer, këdo që i bën presion apo tenton t’i blejë votën”, tha Meta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img