Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

‘Presidenti i Xibrakës’, Sali BERISHA akuzon sërish Olsi RAMËN për trafik droge (IRONIA E ISH-KRYEMINISTRIT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Berisha sulmoi sërish drejtorin e Partizanit dhe vëllain e kryeministrit Olsi Ramën në lidhje me çështjen e Xibrakës, ku u ndaluan 11 persona për trafik droge 4 vite më parë.

Berisha i quan Ramën mik të Genci Xhixhës, i dënuar nga Gjykata e Krimeve të Rënda si financier i rrjetit ndërkombëtar të drogës. Ish-kreu i PD-së e ka quajtur Olsi Ramën me ironi si ‘’Presidenti i Xibrakës’’.

Ai e ka akuzuar prej kohësh drejtorin e kampionëve në fuqi të Shqipërisë si bashkëpunëtor në financimin e transportit të drogës në Xibrakë dhe si mik me Gentian Gjonajn, edhe ky i dënuar për rastin ‘’Xibraka’’.

Mesazhi i Sali Berishës drejtuar Olsi Ramës:
Olso, bëji të fala Genci Xhixhës! Fituat vëllaçko, fituat!!

olsi rama.jpg

 

 

Më shumë


spot_img
spot_img