Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022
spot_img

Presidenti i Këshillit Europian, Charles Michel në 20 maj vizitë në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i Këshillit Europian Charles Michel do të zhvillojë një vizitë zyrtare në Ballkan.

Bëhet me dije se diplomati i lartë europian do të vizitojë Serbinë në 19 maj dhe në 20 maj do të zhvillojë një vizitë zyrtare në Shqipëri.

Pas Tiranës, Presidenti i Këshillit Europian, Michel do të niset drejt Bosnje Hercegovinës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img