Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Presidenti i Francës publikon videon me Ramën: Kryeministri i Shqipërisë, i angazhuar për reformat!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i Francës ka publikaur një video në faqen e tij zyrtare në Tëitter me kryeministrin Edi Rama.

Të dy liderët të cilët u takuan në Samitin e Triestes duken shumë të buzëqeshur pranë njëri tjetrit, dhe kanë shtrënguar duart me respekt.

albsig

Në videon e publikuar , presidenti Francez shkruan, ‘Kryeministri i Shqipërisë, i angazhuar për reformat. #Samiti i Triestes”. 

Shiko videon në:  Rama-Marcon

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img