Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Hashim Thaçi mbërrin në selinë e PD-së, takim me Lulzim Bashën

spot_img

Lajme të ngjashëm

5ea3831f4668e1b0f84c856dd92605e5

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi sapo ka mbërritur selinë e Partisë Demokratike në Tiranë, teksa pritet të zhvillojë një takim me kreun demokrat, Lulzim Basha.

Nuk dihet ende se në çfarë kuadri do të zhvillohet ky takim, por sigurisht që do të diskutohet situata aktuale politike si në Kosovë dhe në Shqipëri, duke qenë se së fundmi ka pasur zhvillime të shumta.

Vijon…

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img