Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Presidenti Begaj mbërrin në Prishtinë, pritet nga Vjosa Osmani me ceremoni zyrtare

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Bajram Begaj po zhvillon vizitën e parë si kreu i shtetit në Kosovë.

Ai është pritur nga presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani me një ceremoni zyrtare. Begaj do të zhvillojë takim me Osmanin dhe më pas me me kryeministrin Albin Kurti si dhe krerët e partive politike.

Presidenti Begaj  po ashtu do të zhvillojë vizitë në Memorialin e Personave të humbur si dhe në shtëpinë e familjes Jashari.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img