Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Presidenti amerikan Joe Biden acarohet me gazetarin e Fox: “Çfarë këlyshi k…”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë një konference për shtyp në Shtëpinë e Bardhë mbi inflacionin, presidenti amerikan, Joe Biden është acaruar, teksa ka sharë nën zë gazetarin e Fox News.

“Presidenti Joe Biden u dëgjua në një moment tensionues, duke e quajtur reporterin e Fox News, Peter Doocy, një ‘këlysh kurve’ gjatë një konference për shtyp në Shtëpinë e Bardhë mbi inflacionin”, shkruajnë mediat e huaja.

Më poshtë video dhe biseda mes Biden dhe gazetarit:

Gazetari: Ju faleminderit, do ju bëj një pyetje për inflacionin. A mendoni se inflacioni është përgjegjësi politike në zgjedhjet e mesit të mandatit?

Biden: Jo, është një aset i madh – më shumë inflacion. Çfarë këlyshi kurve!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img