Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Prekje intime dhe puthje pasionante, Rezarta Shkurta nuk përmbahet për 35-vjetor me Ermal Hoxhën (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Marrëdhënia e Rezarta Shkurtës me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermalin gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes nga mediat dhe rozë dhe çdo “bëmë” e tyre nuk ka “shpëtuar” pa u komentuar.

Rezartën e shohim mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk nguron të ndajë me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj dhe nuk qëndron pa treguar dashurinë për bashkëshortin.

Së fundmi, ajo feston 35-vjetorin dhe ka publikuar një video mjaft intime me Ermalin ku nuk kanë munguar puthjet dhe prekjet pasionante.

“35 Më gjeti me zemrën plot. Mbrëmjen e djeshme, në orën 00:00.”, ka shkruar ajo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img