Tirana
fog
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
100 %
0.5kmh
58 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

Preket nga Covid-19 deputetja shqiptare: Kam ethe, kollë dhe temperaturë

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur dhe deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Eliza Hoxha është prekur nga koronavirusi.

Lajmin e ka bërë të ditur ajo vetë përmes një publikimi në rrjetet sociale, ku thotë se ka rezultuar pozitive në testin e dytë.

“Të dashtun miq, pas testit negativ të javës së kaluar sot e kam ripërsëritur testin dhe kam dal pozitiv. Kjo për faktin që tre ditët e fundit kam patur disa nga simptomat që e shquajnë këtë virus si: Plogështi, ethe, temperature, kollë. Po ashtu kam vërejtur aritmi të theksuar këto ditë. Çfarë mund të ju them unë e që nuk e keni dëgju deri tani…

Asgjë më shumë përtej se të kujdeseni për veten e të tjerët. Maska, higjiena e theksuar, distanca tashmë janë domosfoshmëri dhe mënyrë jetese. Virusi ekziston. Do të jetë gjatë me ne, prandaj duhet të mësohemi të bashkjetojmë me te. p.s. për ata që i kam pas afër këto ditë uroj të mos sëmuren, e nëse po ta kalojnë me lehtësi Shnet!”, shkruan Eliza.

dgfwe4tgfrsdfsdf.jpg


Më shumë