Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Prekëse: Të martuar prej 58 vitesh, çifti i të moshuarve bashkohen pas një kohe të gjatë të ndarë (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moment emocionues bashkimi i një çifti të moshuarish që ishin ndarë prej disa muajsh për shkak të sëmundjes.

Elsie Doyle ritakoi bashkëshortin e saj prej 58 vitesh, Jack, pasi kaluan 4 muaj të ndarë për shkak të sëmundjes. Edhe pse Elsie po lufton kancerin ovarian, ajo e vizitonte bashkëshortin e saj, por gjatë muajve të fundit gjendja e saj u përkeqësua.

Edhe pse Jack vuan nga Alzheimer dhe nuk mund të thotë fjali të plota, ai është i vetëdijshëm dhe buzëqesh teksa bashkëshortja i flet.

Bëni gati shamitë:

Më shumë
spot_img
spot_img