Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

PREKËSE/ Hueyda El Saied u nda nga jeta pak ditë më parë, Arjan Konomi i shkon te varri bashkë me të birin, Gabrielin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Artistja e njohur Hueyda El Saied u nda nga jeta pak ditë më parë si pasojë e një sëmundje të rëndë.Të shumtë ishin miqtë dhe personazhe të famshëm, të cilët shprehën ngushëllime për ikjen e saj të parakoshme.

Së fundmi opinionisti Arjani Konomi postoi disa foto në kohë të ndryshme me të, duke shkruar:

“Hueyda e shtrenjtë! Ike nga kjo jetë me aq elegancë, dinjitet, mirësi dhe me buzëqeshjen tënde plot shpirt që nuk e ndave asnjëherë! Një ditë do bashkohemi përsëri diku në qiell për të qeshur e festuar dhe për të kujtuar si kemi qenë, dhe sa bukur e me sa dashuri kemi kaluar”.

Ndërkohë sot Arjani ka shkuar në Luksemburg, aty ku edhe po prehet trupi i saj, ku së bashku me djalin e artistes, Grabielin kanë shkuar në varreza Këtë moment prekës ai e ka publikuar në rrjetet sociale

Nga ky moment prekës, Konomi ka ndarë edhe një video në Instagram, ku shihet teksa përshëndet me vogëlushi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img