Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

PREKËSE/ Burri shpërthen në lot para Infektivit: Prej 5 ditësh asnjë lajm për nënën, shpresoj të jetë gjallë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

8fe66d333c78e6b95c0c7e10d5621b00

Një burrë nga Berati ka shpërthyer në të qara përpara spitalit Infektiv, ku ka të shtruar nënën e tij prej 5 ditësh.

Ai u shpreh se nuk ka asnjë lajm për nënën e tij 88-vjeçare dhe shpreson që të paktën të jetë gjallë. 

“Nuk e di se çfarë bëhet me nënën time atje. Se ka vdekur, se do pastruar. Në të tërë vendet, në Maqedoni, Kosovë lejohet një njeri brenda të paktën 10 minuta që ta shikojnë. S’kemi mundësi tjetër. Unë nuk lëviz nga këtu. Rëndësi për ne ka që dua të shikoj nënën me sy. 1 minutë, 2 minuta, një telefon t’ja lëmë atje brenda që ta shikoj është gjallë apo jo. Ngrijeni zëri për këtë gjendje të njerëzve, nuk është kaq kritike të mos shikosh një njeri 2 minuta”,- tha qytetari në një intervistë për Ora News. 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img