Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Prekëse / Ajo dëgjon për herë të parë, i dashuri i bën një surprizë tepër romantike

spot_img

Lajme të ngjashëm

Jeta e një pacienteje në një qendër mjeksore në Misisipi ka patur një kthesë emocionale dhe prekëse në të njëjtën kohë.

Andrea Diaz pas shumë përpjekjeve ka arritur të dëgjojë për herë të parë dhe ka shpërthyer në lot ndërkohë që ka dëgjuar zërin e nënës së saj.

 I dashuri i saj Kevin Peakman, vendosi ti propozojë asaj pikërisht në këtë dite.

“Arsyeja se përze zgjodha ti propozoj asaj në dhomën e këshillimit ishte sepse doja që gjëja e parë që ajo të dëgjonte të ishte edhe propozimi për martesë”  ka thënë Peakman.

 

Më shumë
spot_img
spot_img