Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Preken nga koronavirusi dy mësuese dhe drejtori i Zyrës së Punës në Gramsh me bashkëshorten

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

41057b7c745ee9c2f3587a7fd7fd588b

Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar ditën e sotme 4 raste të reja me koronavirus në Gramsh.

Bëhet me dije se mes të infektuarve me Covid-19 është drejtori i Zyrës së Punës në Gramsh dhe bashkëshortja e tij.

Mësohet se të dy të infektuarit janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe janë karantinuar në banesë.

Sakaq, kanë rezultuar pozitive me Covid-19 edhe dy mësuese në qytetin e Gramshit.

Po bëhet dhe gjurmimi epidemiologjik për të parë se më kë kanë pasur kontakt personat në fjalë.

Kujtojmë që ditën e sotme 3 persona e humbën betejën me koronavirusin, ndërsa u shënuan 151 raste të reja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img