Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Preken nga koronavirusi dy mësues dhe sanitarja në shkollën ‘Xhevdet Doda’ në Bulqizë

spot_img

Lajme të ngjashëm

a4c99620b74c4a2a44528e70088968cb

Tre persona kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në Bulqizë.

Bëhet me dije se janë prekur nga koronavirus dy mësues dhe sanitarja në shkollën “Xhevdet Doda” në qytetin e Bulqizës.

Mësohet se të prekurit janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe ndodhen të karantinuar në banesën e tyre.

Kujtojmë që deri më tani 424 persona e kanë humbur jetën nga koronavirusi, ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve ka shkuar në 15.570.

Më shumë

spot_img